Socialinės apsaugos ir darbo ministerija ES lėšos

Pasiūlyk idėją, svarbią
ne tik tau!

Kartu galime daugiau – suvienykime žmonių ir įmonių pastangas kilniems tikslams! Pasiūlyk idėją, kurią galėtų įgyvendinti socialiai atsakingos Lietuvos įmonės!

Kaip tai veikia?
  • Jurgitos pasiūlymu darbdaviai finansiškai padėjo pasiruošti ir į mokyklą išleisti net 30 darbuotojų atžalų!
  • Gamyklos, kurioje dirba Rytis, vadovybė savanoriškai įrengė taršą mažinančius filtrus – aplinkinių kaimų gyventojai nebejaučia pašalinių kvapų.
  • Skaistės pasiūlymu jos darbdavys nusprendė prisidėti prie pensijų kaupimo darbuotojams.
  • Tai vos keli pavyzdžiai, ką gali ir kaip veikia socialiai atsakingas verslas, besirūpinantis savo darbuotojų bei žmonių gerove ir aplinka.
skaityti daugiau
Užpildykite privalomus laukelius ir bandykite dar kartą.
* privalomas laukas
Ačiū už idėją!
pateikti dar vieną

SOCIALINĖ ATSAKOMYBĖ - kas tai?

Jurgita, gavusi darbdavių pritarimą ir paramą, su kaimynais tariasi, kaip palengvinti gyvenimą netoliese gyvenančiai ir sunkiai vaikštančiai močiutei. Rytis jau rengia pasiūlymą įmonės vadovybei dėl papildomų taršą mažinančių priemonių įdiegimo, o Skaistė kartu su darbdaviu inicijavo akciją sumažinti vienkartinių puodelių kiekį biure. Visi jie žino, kad viskas įmanoma, nes darbdaviai iniciatyvą palaikys ir parems.

Kaip pažinti verslą, kuris yra socialiai atsakingas ir dirba NE TIK SAU?

Tai įmonės, kurios rūpinasi ne tik sklandžia ir efektyvia savo veikla, bet ir darbuotojų gerove, įsiklauso į bendruomenės, visuomenės problemas ir ieško atsakymų į globalius iššūkius. Tai verslas, kuris ieško sprendimų, investuoja į pokyčius ten, kur jų reikia labiausiai.

Rūpestis švaresne aplinka, efektyvesniu švietimu, investicijos į socialinę apsaugą, skaidrumas, atskaitomybė, dialogas su darbuotojais ir visuomene, technologijų tobulinimas bei investicijos į bendruomenių iniciatyvas – tai vos keli dalykai, įrodantys, ką iš tiesų gali socialiai atsakingas verslas.

Socialiai atsakingos įmonės:

  • Investuoja į darnų šalies ir pasaulio vystymąsi;
  • Įsiklauso ir atsižvelgia į skirtingų žmonių lūkesčius;
  • Veikia darydamas daugiau nei reikalauja teisės aktai;
  • Rodo pavyzdį ir socialiai atsakingo elgesio reikalauja ir iš savo verslo partnerių.

Siūlyk idėją socialiai atsakingam verslui ir stebėk pokyčius kartu.

Apie projektą

Jurgita, Rytis, Skaistė, tu ir aš – mes visi turime idėjų, kaip pagerinti aplinką ir žmonių gerovę. Dalinkimės jomis su verslu! Taip parodysime, kokiose srityse socialiai atsakingas verslas galėtų imtis dar daugiau iniciatyvos ir lyderystės.

Kampanijos NE TIK SAU metu socialiai atsakingos įmonės bus kviečiamos įgyvendinti tavo ir kitų entuziastų idėjas. Pasiūlymai gali apimti pokyčius tiek pačioje įmonėje, tiek regione, tiek prisidėti prie geresnio gyvenimo visoje šalyje ar pasaulyje.

Geriausios idėjos pasieks socialiai atsakingas įmones, o jų įgyvendinimas prisidės prie visų mūsų gerovės!
pateik idėją

Kontaktai

Projekto
vykdytojas:
Socialinės apsaugos ir darbo ministerija ES lėšos